درباره ما


معرفی گروه آموزشی لیو

ویژگی های منحصر به فرد لیو

مزایای کلاسهای مجازی

سوالات متداول

راهنمای دانشجو

راهنمای استاد

معرفی گروه آموزشی لیو
گروه آموزشی لیو با هدف تسهیل و افزایش کیفیت سطح آموزشی اقدام به برگزاری کلاسهای مجازی به صورت آنلاین نموده است. برای اولین بار در ایران ما این امتیاز را برای کاربران خود قائل هستیم که تصمیم بگیرند چه کلاسی را، با چه استادی، در چه روزهایی و در چه ساعاتی داشته باشند و در واقع برای کلاس های خود شخصا تصمیم گرفته و برنامه ریزی کنند. علاوه بر این با شرکت در کلاس های مجازی گروه آموزشی لیو می توانید علاوه بر صرفه جویی در زمان، از اتلاف وقت خود در رفت و آمد و یا یافتن مکان مناسب جهت پارک خودروی خود و ... و همچنین صرفه جویی در انرژی و هزینه های پنهان بهره مند گردید.
گروه آموزشی لیو در یک نگاه

ویژگی های منحصر به فرد لیو
ازجمله قابلیتهای منحصر به فرد این گروه امکان ارتباط رو در رو دانشجو و استاد از طریق ویدیو، صدا، عکس وامتیاز استفاده از تخته کلاسی می باشد. در صورت عدم تمایل به ارسال ویدیو خود، سایت این امکان را به شما می دهد که تنها از تصویر و صدای استاد بهره مند شوید.
همچنین سایت این امکان را به شما می دهد که روزهای قبل از امتحان برای رفع اشکال بتوانید کلاس های تک جلسه ای داشته باشید.
علاوه بر این در صورت نیاز به مشاور در زمینه های مختلف میتوانید با مشاوران ما جلسه ی مشاوره داشته باشید.

مزایای کلاسهای مجازی
در حال حاضردر دنیا دانشگاه ها، موسسات و فضاهای حقیقی جای خود را به کلاس ها و دوره های مجازی داده اند. در این سیستم نیازی به حضور استاد و دانشجو در موسسات نیست و بدین ترتیب مشکلاتی از قبیل زود یا دیر رسیدن، ترافیک، هزینه، جای پارک و ... حل شده است.
شما میتوانید تنها با داشتن یک کامپیوتر خانگی به همراه وب کم و میکروفون و یا لپ تاپ و اینترنت پر سرعت حداقل 128 کیلوبیت بر ثانیه در ساعتهای مورد نظر خود از کلاس ها بهره مند شوید.ما تلاش کرده ایم تا خدمات ما با سرعت اینترنت موجود در کشور مطابقت داشته باشد. همچنین با تهیه سرورها و امکانات مناسب سعی کرده ایم کلاسها با حداقل قطعی اینترنت، بریده بریده شدن تصاویرو صدا و مشکلاتی از این قبیل تشکیل گردند.
اما این باورغلط همچنان وجود دارد که شرکت در کلاس حضوری و ارتباط رو در رو بهتر از ارتباط کلاسی به صورت مجازی است ولی عکس این موضوع در کشورهای پیشرفته کاملا به اثبات رسیده است. در عصر حاضر وقت برای تحصیل و تدریس به صورت حضوری بسیار کم است، ضمن اینکه امکان ارتباط رو در رو که خیلی ها معتقدند فقط در کلاس حضوری وجود دارد. گروه آموزشی لیو در این سایت این امکان را در محیط شخصی شما فراهم کرده است و شما کلاس حضوری را در فضای شخصی خود به صورت تصویری و یا صوتی خواهید داشت.
شما همچنین میتوانید کلاس آنلاین خود را ضبط کنید و در هر ساعت شبانه روز به بررسی و دوره ی مطالب بپردازید.
برای درک بهتر، به عنوان مثال برای برگزاری یک کلاس حضوری به مدت 90 دقیقه با احتساب زمان های رفت و برگشت و تلف شده به طورمیانگین حداقل بین 150 الی 180 دقیقه یعنی حدودا 2 برابر زمان هدر می رود.

سوالات متداول
مزایای گروه آموزشی لیو(مجازی) نسبت به آموزشگاه های سنتی (حقیقی) چیست؟
صرفه جویی در زمان, هزینه های مختلف مانند هزینه حمل و نقل, مصرف انرژی و ...
برابری آموزشی - اگر شما در شهرستان زندگی می کنید, اگر در منطقه زندگی شما آموزشگاهی با کیفیت بالا نیست, از طریق گروه آموزشی لیو می توانید آموزش با کیفیت بسیار بالا از هر جای دنیا دریافت کنید.
اگر شما قصد مسافرت و اقامت در کشوری دیگر را دارید, در کشور مقصد برای یادگیری زبان پرداخت های دلاری بالا انجام نخواهید داد و می توانید دوره ای که در گروه آموزشی لیو خوانده اید را در هر جای دنیا ادامه دهید و فرایند یادگیری شما هرگز متوقف نخواهد شد.
با استفاده از کلاسهای مجازی امکان داشتن محیطی عاری از استرس برای شما فراهم می شود.
گروه آموزشی لیو محیط مناسبی جهت استفاده افرادی با محدودیت های زمانی مانند مدیران، پزشکان، بانوان خانه دار و ... را فراهم میکند.

آیا امکان ارتباط تصویری دو طرفه استاد و دانشجو وجود دارد؟
بله، این امکان برای طرفین با فعال یا غیر فعال کردن گزینه وب کم وجود دارد.

آیا با اینترنت نه چندان پر سرعت هم میتوان در کلاسهای گروه لیو شرکت کرد؟
حداقل سرعت لازم برای برگزاری کلاس با کیفیت مناسب داشتن اینترنت 128 کیلو بیت بر ثانیه می باشد.

تجهیزات مورد نیاز جهت تشکیل کلاس آنلاین چیست؟
1.دستگاه کامپیوتر همراه با وب کم و میکروفون و یا لپ تاپ
2.خط اینترنت 128 کیلوبیت بر ثانیه
3.آخرین نسخه Adobe Flash Player مخصوص سیستم عامل و مروگرتان که میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید
Windows - IE
Windows - Non IE
OSX


چگونه هزینه ها را پرداخت کنم؟
در هر قسمت پس از تایید نهایی و یا تایید سفارش خود، به درگاه بانک جهت پرداخت انلاین هدایت می شوید، که با وارد کردن شماره کارت و رمز اینترنتی پرداخت انجام می گردد.

آیا دانشجو میتواند استاد دلخواه خود و همچنین ساعت برگزاری کلاس خود را انتخاب کند؟
بله، دانشجو میتواند از طریق صفحه اساتید و همچنین بخش جستجوی پیشرفته سایت، استاد دلخواه، رشته ی مورد نظر، تعداد جلسات در هفته و ساعت برگزاری کلاس را انتخاب نماید.

آیا دانشجویان تنها ملزم به استفاده از کتاب ها ومنابع معرفی شده از جانب سایت و یا استاد مربوطه می باشند؟
خیر، سایت هیچ الزامی در انتخاب منابع نداشته و دانشجو و استاد می توانند با هماهنگی یکدیگر کتب و منابع مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مدت زمان هر جلسه کلاس چند دقیقه است؟
90 دقیقه.

راهنمای دانشجو
 1. ثبت نام
 2. انتخاب رشته و استاد مورد نظر
  1. مراجعه به اساتید برترلیو( اساتیدی که از نظر کیفیت آموزشی و نظرسنجی دانشجویان موفق و محبوب هستند) از طریق منوی "اساتید و آموزشگاه های لیو" یا قسمت اساتید برترلیو در صفحه اصلی
  2. مراجعه به منوی "اساتید و آموزشگاه های لیو" و انتخاب گزینه " کل اساتید".
  3. از طریق گزینه جستجو در منوی " درباره ما" (با استفاده از گزینه جستجوی پیشرفته جستجوی استاد، دوره مورد نظر، هزینه دوره و ... برای شما امکان پذیر خواهد بود).
 3. تعیین کلاس و تعداد جلسات
  پس از انتخاب استاد و ورود به پروفایل او درس مورد نظر خود را ازقسمت لیست کلاس ها انتخاب کنید. در مرحله بعد شما باید تعداد جلسات درخواستی را وارد کنید.
  توجه: جهت تعیین زمانهای برگزاری کلاس سیستم هوشمند سایت با توجه به ساعات خالی برنامه هفتگی شما و استاد و همچنین تعداد جلسات کلاسی شما در هفته، زمانهایی را پیشنهاد می کند. ضمنا سایت برای شما این امکان را در نظر گرفته است که با انتخاب گزینه "تعیین ساعت"، زمانهای پیشنهادی سایت را تا رسیدن به زمانهای دلخواه خود تغییر دهید.
  جهت تسریع درتعیین ساعت پیشنهادی سایت می توانید با مراجعه به قسمت "برنامه هفتگی" در پروفایل خود ساعاتی را که نمی خواهید کلاس داشته باشید با "تغییر به پر" از لیست ساعات ارایه شده توسط سایت حذف کنید.
 4. تایید نهایی کلاس
  پس از انتخاب ساعت مورد نظر و تایید نهایی می بایست منتظر پیام تایید یا عدم تایید از طرف استاد حداکثر تا 24 ساعت باشید.
 5. پرداخت اینترنتی شهریه کلاس
 6. ورود به کلاس
  پس از پرداخت شهریه برنامه هفتگی خود را کنترل کنید و در ساعت مقرر شده در کلاس حاضر شوید.
  توجه : بدیهی است در صورت عدم حضور، جلسه کلاس شما منظور می گردد.
راهنمای دانشجو و استاد

راهنمای استاد
پس از ثبت نام و تشکیل پروفایل با مراجعه به قسمت "کلاس ها" در بالای پروفایل خود، نام درس مورد نظر خود را وارد و تعداد جلسات در هفته را مشخص نمایید، سپس هزینه کلاس را وارد کنید. ( لازم به ذکر است که استاد می تواند هزینه کلاس را شخصا مشخص نماید. بدیهی است که هرچه مبلغ در نظر گرفته شده مناسب تر باشد، با توجه به شرایط رقابتی سایت، امکان داشتن کلاس بیشتری برای شما میسر می باشد. در مرحله بعد با کلیک بر روی علامت + کلاس مربوطه به لیست کلاس های شما افزوده می شود و امکان انتخاب کلاس برای دانشجومهیا می شود. بنابراین شما می بایست با رفتن به برنامه هفتگی خود روزهایی که تمایل به برگزاری کلاس ندارید را به حالت "پر" در آورید تا سایت در این ساعات کلاسی را برای شما منظور نکند.