ثبت نام استاد


نام:    
نام خانوادگی:    
پست الکترونیکی:    
تلفن تماس همراه:    
رمز عبور:    
تکرار رمز عبور:    
تصویر امنیتی:  
 
قوانین گروه آموزشی لیو:
 1. تمام افرادی که قصد فعالیت در لیو را دارند ملزم به قبول و رعایت قوانین و شرایط لیو هستند و افرادی که شرایط و قوانین لیو را قبول نداشته باشند و یا آنها را رعایت نکنند، مجاز به فعالیت در لیو نیستند.
 2. قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
 3. لیو یک سایت آموزشی است که با هدف ايجاد محيطي علمي براي تبادل اطلاعات بين اساتيد و دانشجويان راه اندازي شده و با ارائه امكانات مختلف، شرايطي متفاوت براي تبادل اطلاعات مهيا كرده است.
 4. قوانین وب سایت آموزشی لیو کاملا منطبق بر قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران است.
 5. وب سایت لیو در انتشار و یا عدم انتشار ویدیوها، مطالب و مقالات علمی و آموزشی ارسالی توسط کاربران آزاد است.
 6. کاربران در استفاده از مقالات، مطالب، ویدیوها و تصاویر باید بر اساس موازین جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران رفتار نمایند.
 7. مسئولیت حفظ اطلاعات محرمانه مانند رمز عبور برعهده کاربر است و در صورت انتشار آن ، در عین حال که مسئولیتی متوجه وب سایت لیو نیست ، لیو همکاری لازم را با شما جهت بازگردانی، خواهد داشت.
 8. در صورتی که رفتاری غیر علمی در وب سایت مشاهده گردد ، سریعا دسترسی کاربر به وب سایت قطع و کلیه حقوق مقالات و مطالب منتشره توسط وی، سلب میگردد.
 9. در صورت درخواست کتبی مراجع قضائی اطلاعات کاربر یا کاربران مورد نظر در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
 10. در صورتی که از هر یک از محتویات وب سایت لیو در وب سایت های دیگر، بدون اخذ مجوز از مدیریت لیو، استفاده گردد، پیگرد قانونی داشته و با وب سایت های خاطی، بر اساس قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران، برخورد خواهد شد.
 11. هرگونه سوء استفاده از پهنای باند و تراکنش داده وب سایت لیو از طرف سایر سایت ها و وبلاگ ها، خلاف قانون بوده و بر اساس قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران، با سایت خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
 12. ارائه هرگونه فایل کرک و یا برنامه کرک شده در داخل وب سایت ممنوع می باشد.
 13. تبلیغ وب سایت/شغل/کسب و کار/اجناس/... خود و یا دیگران، "هرگونه مطلبی که جنبه تبلیغاتی داشته باشد" ممنوع می باشد.(تبلیغات فقط برای اعضاء ویژه امکانپذیر است)
 14. ارسال برنامه ها و یا آموزشهای هک ممنوع می باشد.
 15. لیو این حق را دارد تا در هر لحظه حساب کاربری افرادی که شرایط و قوانین لیو را قبول نداشته باشند و یا آنها را رعایت نکنند را، برای همیشه مسدود کند.
 16. ما همواره تا زمانی که به قوانین لیو احترام بگذارید و به آنها پایبند باشید به لیو دسترسی دارید و می توانید از آن استفاده کنید.
 17. شما هرگز نمی توانید به اعضای لیو نگاه جنسیتی، نژادپرستانه و یا توهین آمیز داشته باشید.
 18. شما مجاز به ارسال لینکهای تبلیغاتی سایتها و وبلاگهای دیگر و یا آدرس ایمیل خود در لیو و قسمت پیام خصوصی نیستید. استفاده تبلیغاتی از قسمت پیام خصوصی منجر به مسدود شدن حساب کاربری می شود.
 19. شما همواره باید به تصمیمات اتخاذ شده از جانب مدیران احترام بگذارید.
 20. شما هرگر مجاز به انتشار مطالب خصوصی خودتان و یا دیگران در لیو نیستید.
 21. ما هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر عاطفی، مالی، فیزیکی، مجازی و یا هرگونه آسب دیگر که در حین استفاده از لیو متحمل شوید را نمی پذیریم.
 22. نقض کردن قوانین لیو منجر به قطع دسترسی شما به لیو خواهد شد.
 23. شما باید رمز عبور خود را به خاطر بسپارید و یا آنرا در جایی امن نگه دارید تا کسی غیر از خودتان به حساب کاربری شما دسترسی نداشته باشد.
 24. هر فرد تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است و هرگونه تلاش برای ساخت و یا فعالیت بیش از یک حساب کاربری منجر به مسدود شدن تمام حسابها به مدت نامحدود خواهد شد.
 25. شما باید ادرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام استفاده می کنید را تأیید کنید. مراحل تأیید آدرس ایمیل از طریق کد فعال سازی که به آدرس ایمیل شما ارسال می شود انجام خواهد شد.
 26. آدرس ایمیل شما تنها برای کارکنان اصلی سایت قابل مشاهده است. کارکنان لیو از شما پسوردی را درخواست نمی کنند.
 27. کارکنان لیو حق دارند هر لحظه و به هر دلیلی وارد حساب کاربری شما شوند.
 28. حساب افرادی که در هنگام ثبت نام و یا بعد از آن به ما اطلاعات دروغین و نادرست می دهند برای همیشه مسدود خواهد شد.
 29. تبلیغاتی که برخلاف قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشند پذیرفته نمیشوند.
 30. تبلیغاتی که دارای کدهای مخرب و کدهای شکستن فریم سایت و ... باشند پذیرفته نمی شوند.
 31. در خرید خود و واریز وجه به لیو کاملاً دقت کنید؛ در صورت بروز پشیمانی هیچ مبلغی مسترد و یا منتقل نمی گردد.
 32. هرگونه درخواست مسترد کردن پول، دعوی، تهمت و توهین به وب سایت، موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.
 33. ما این حق را داریم که حساب کاربری افرادی که قصد سوء ستفاده و یا تقلب از لیو را دارند و یا در حال توهین به ما هستند، در هر لحظه مسدود و یا حذف کنیم.
 34. ما این حق را داریم که برای شناسایی افراد مشکوک و یا افراد متقلب هرگونه اطلاعاتی را ذخیره کنیم.
 35. ما این حق را داریم که حساب افراد غیر فعال را حذف کنیم.
 36. مسدود شدن حساب به معنای پایان همه چیز نیست ؛ ممکن است شما بتوانید دوباره آن را بازگشایی کنید. در هنگام بازگشایی مجدد حساب کاربری مبلغی به عنوان خسارت و جریمه دریافت خواهد شد و یا معادل آن مبلغ از امکانات حساب کاربری شما کاسته خواهد شد و مبلغ جریمه بنا به صلاحدید مدیران لیو می تواند از 5% تا 100% موجودی حسابهای شما متغیر باشد.
 37. پول یا اعتبار موجود در حساب کاربری فردی که حساب او مسدود شده باشد به هیچ عنوان قابل استرداد یا انتقال نیست.
 38. هر گونه اتهام بدون مدرک، ارعاب، تهدید و یا بی احترامی به لیو و افراد تحت استخدام آن، چه در اینجا و چه در سایتهای دیگر منجر به جلوگیری از ورود شما به سایت لیو ونهایتاً مسدود شدن حساب شما به صورت موقتی و یا دائمی خواهد شد.
 39. لیو شکایت از افرادی که به هر ترتیبی به نشر اکاذیب و اتهامات بدون مدرک و مطالبی علیه لیو می پردازند را حق قانونی خود می داند و ضمن شکایت از این افراد، اطلاعات افراد متخلف را در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد داد.
 40. ما در برابر اتفاقاتی که قادر به کنترل آن نیستیم مسئولیتی نداریم.
 41. ما این حق را داریم تا بدون اطلاع قبلی و یا با اطلاع قبلی در سایت و یا قوانین سایت ، در هر لحظه و به هر دلیلی تغییراتی اعمال کنیم.
 42. ما سود آوربودن یا بی ضرر بودن این سایت را برای هیچ کس تضمین نمیکنیم.
 43. ما در برابر مشکلاتی که ممکن است به خاطر هاست ، بانکهای طرف قرارداد ، خدمات دهندگان ای اس پی اینترنت خرابی اینترنت و یا هرگونه شخص ثالث ، به وجود بیاید هیچگونه مسئولیتی نمیپذیریم.
 44. ما این حق را داریم که در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی و یا با اطلاع قبلی، قیمت انواع تبلیغات و سرویسها، عضویتهای ویژه ، شرایط فعالیت در سایت ، امکانات و سرویسهای سایت، صفحات و مطالب سایت و ... را تغییر دهیم و یا آنها را متوقف کنیم.
 45. ما هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر عاطفی، مالی، فیزیکی، مجازی و یا هرگونه آسب دیگر که ممکن است در حین استفاده از لیو متحمل شوید را نمی پذیریم.
 46. سایت اموزشی لیو از حریم اطلاعات شخصی شما با دقت محافظت میکند. حفاظت اطلاعات ما از موارد زیر پیروی میکند:
  • ما اطلاعات شخصی شما را بدون اجازه یا به هر روش غیر قانونی جمع آوری نمی کنیم
  • ما از اطلاعات شخصی شما برای فراهم کردن اطلاعات و ارائه ارتباطات استفاده میکنیم. ( ما از اطلاعات شما به هیچ منظور دیگری غیر از آنچه گفته شد استفاده نمیکنیم)
  • ما از اطلاعات شخصی شما به دقت محافظت میکنیم و در صورت دستیابی غیر قانونی، فقدان، اشتباه و دستکاری شدن اطلاعات خصوصی شما اقدامات ضروری و مناسب به کار میگیریم.
  • اطلاعات شخصی داده شده به سایت لیودر دوران ثبت نام کاربر و دیگر اطلاعات جمع آوری شده توسط لیو به عنوان اسنادی خصوصی در نظر گرفته میشود. لیو این اطلاعات را مدیریت کرده و اطلاعات شخصی شما را غیر از موارد زیر آشکار نمیسازد.
  • ما فقط در شرایط زیر از اطلاعات شما استفاده می کنیم و انها را در اختیار دیگران قرار می دهیم:
   • هنگام دادن اجازه به لیو.
   • هنگامی که یک شخص رسمی (مامور قانونی، دولتی ) خواستار ارائه آن باشد.
   • وقتی لیو به صورت سهوی اشتباها اطلاعات را فاش سازد.
  • طبق قانون ما، لیو از نام واقعی شما در وب سایت خود به طور مناسب استفاده میکند (در جایی که هیچ کس به اطلاعات شخصی شما نمیتواند دسترسی پیدا کند)
  • وقتی در سیستم ما ثبت نام کردید، از شما خواسته میشود که نام واقعی خود را و همچنین نام انتخابی خود را در سیستم وارد کنید. این اطلاعات برای سیستم ما و تشخیص برای اساتید و دانش اموزان ضروری است. ما از این اطلاعات به عنوان اطلاعات باز استفاده میکنیم.
 47. ارتباط با اساتید و دانشجویان:
  • لیو به دانشجویان و اساتید اجازه نمیدهد که بدون اجازه ما با همدیگر به صورت مستقیم چه به صورت آنلاین و چه بصورت حضوری و یا هر مورد دیگری در خارج از سایت ارتباط داشته باشند. لطفآ به خاطر داشته باشید ما هیچ مسولیتی در مورد اطلاعات اساتید یا دیگر مشکلات مرتبط (شامل فاش شدن اطلاعات شخصی) با ارتباطات شخصی با اساتید به عهده نمیگیریم و در صورت مشاهده عضویت استاد و دانش اموز لغو می شود و امکان مجدد ثبت نام در سایت را نخواهند داشت.
  • قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.
  • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب میکند
  • تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد ازاتمام کلاس دراخر هر ماه به حساب اساتید واریز میشود
  • چنانچه در ساعت کلاسی استاد تا 15 دقیقه پس از شروع کلاس در کلاس حاضر نشود هزینه ی جلسه مربوطه به دانشجو به طور کامل استرداد می گردد و درصدی از مبلغ دریافتی استاد در انتهای دوره به عنوان جریمه کسر خواهد شد.
  • چنانچه در ساعت کلاسی دانشجو تا 15 دقیقه پس از کلاس در کلاس حاضر نشود یک جلسه برای دانشجو منظور شده و تنها 40 درصد از هزینه ی کلاسی به دانشجو استرداد می گردد و 40 درصد هم به حساب استاد مربوطه واریز میگردد.
  • این وب سایت دارای بالاترین امکانات برای تشخیص هر گونه تقلب را داراست ، هر گونه تلاش برای تخریب و فعالیتهای مخرب به راحتی توسط وب سایت تشخیص داده و حساب شما بدون هیچگونه اطلاع قبلی مسدود و هیچگونه وجهی به شما بازگردانده نخواهد شد .
  • شما باید در خاطر داشته باشید که شما کارمند لیو نخواهید بود و هیچ قرار داد کاری نیز با لیو نخواهید داشت . ما بصورت خیلی ساده یک واسطه از شما بین اساتید و دانشجویان هستیم.
  • لیو هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد. لیو حق محدود کردن ، عوض کردن و یا تغییر قیمتها ،مزایا، قوانین ، پیشنهادات و تغییر قوانین عضویت را در هر لحظه بدون اطلاع قبلی داراست. مدیر و کارمندان لیو هیچگونه مسئولیتی بابت کیفیت کلاسها و یا خدمات تبلیغ شده در وب سایت را ندارند.
  • هرگونه اتهام بدون مدرک ، ارعاب ، تهدید و یا بی احترامی به لیو و یا افراد تحت استخدام لیو چه در اینجا و چه در جاهای دیگر منجر به جلوگیری از ورود شما به سایت و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی و یا همیشگی خواهد شد.
  • درصورتیکه شماره حساب فراهم شده از طرف شما اشتباه باشد و پرداخت از طرف وب سایت انجام گیرد و توسط بانک برگشت داده شود، مبلغ درخواستی برای دومین بار به حساب شما ریخته نخواهد شد. همچنین اگر پرداخت انجام شود و بررسی شما در حساب بانکی خود تکمیل نباشد و برای شما سند پرداخت ارسال شود، همزمان ده هزار تومان به علت بررسی نکردن دقیق حساب بانکی از حساب لیو شما کسر خواهد شد.
  • لیو تمامی حق و حقوق استفاده از وب سایت را برای خود محفوظ نگه داشته و وکلای ما با هرگونه پخش ، کپی ، فروش و یا تغییر محفوظات ما به صورت قانونی بر خورد خواهند کرد.
  • با استفاده از خدمات سایت لیو شما تایید کرده اید که شرایط و قوانین سایت را پذیرفته اید.
  • باتوجه به امکان امتیاز دادن به اساتید و کلاس ها ، درصورتی که میخواهید از کاربری تشکر کنید فقط با امتیاز دادن این کار را انجام دهید ، در صورت ارسال نظر جهت تشکر از کاربر ، نظر شما حذف شده و اخطار دریافت می نمایید.
  • محیط سایت لیو جایی برای گفت و گو و چت کردن نیست.
 48. قوانین ثبت شماره در وب سایت:
  • ورود شماره تلفن همراه در هنگام ثبت نام به منظور هماهنگی و اطلاع رسانی سایت لیو با اساتید و دانش اموزان لازم می باشد.
  • : موارد استفاده از شماره همراه شما شامل
   • ارسال اس ام اس از طریق خود وب سایت در مواقع ضروری ( در صورت تمایل میتوانید غیر فعال کنید).
   • جهت بالا بردن امنیت حساب کاربری شما.
   • مدیریت وب سایت تعهد می نماید که به هیچ وجه شماره ها را در اختیار افراد غیره ، متولیان تبلیغات ، ... قرار ندهد.
   • . شماره وارد شده می بایست شماره همراه شما باشد نه شخص دیگر
   • ورود شماره شما در سیستم به منزله مطالعه دقیق موارد بالا و قبول آنها است.
 49. قوانین و حقوق وب سایت:
  • کلیه اطلاعات شخصی از جمله : آی پی آدرس ، رمز ورود ، شماره تلفن همراه ، پست الکترونیک و سایر اطلاعات محرمانه شما به صورت محرمانه نگهداری شده و فقط در صورت درخواست مقامات قضایی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.
  • کلیه اطلاعات وب سایت از جمله پایگاه های داده ، فایل ها ، تصاویر ، طرح وب سایت ، پست های الکترونیک و ... جزو حریم خصوصی وب سایت بوده و در مالکیت کامل وب سایت لیو و شخص مدیریت وب سایت می باشد ، هرگونه تلاش برای نفوذ ، خرابکاری ، دستکاری ، کپی برداری از وب سایت لیو ممنوع بوده و قانوناً و شرعاً ممنوع و حرام می باشد ، لذا وب سایت حق شکایت از افراد خاطی را برای خود محفوظ میدارد.
  • تخلف يک کاربر از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. لیو تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كه لیو از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، لیو به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي کاربر را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، لیو بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس خدمات يك کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، لیو بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.
 50. حق مالکيت معنوي لیو
  • کاربران نمي توانند بدون موافقت كتبي لیو، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت لیو قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين سایت ثبت شده است، بدون مجوز كتبي لیو استفاده كنند
 51. موارد فورس ماژور
  • لیو هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی ندارد.
  • لیو تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمي باشد و شما به هنگام ثبت نام در لیو اين تعهد را ميدهيد كه ادعايی در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي لیو تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.
 52. تمام هزينه ها بر حسب تومان نمايش داده شده اند. پرداخت ها نيز بايد به ريال صورت بگيرند. لیو روشهاي پرداخت را فراهم میکند.
 53. رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.
 54. سایت لیو هيچ وظيفه‌اي در مورد نظارت بر سيستم‌هاي ارتباط جمعي را به عهده نمي‌گيرد. اگرچه، ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم تا بر روي فايل‌ها و مطالب ارسالي كاربران بازبيني داشته و موارد خلاف قوانين سايت را حذف نماييم. همچنين ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم كه در هر زمان و به هر دليلي دسترسي يك كاربر را به قسمت‌هاي مختلف سايت نظير سيستم‌هاي ارتباط جمعي محدود نموده و يا آن كاربر را حتي بدون ذكر علت از ليست اعضاء سايت حذف نماييم.
 55. سایت لیو اين حق را براي خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتي را كه در مورد قوانين قابل اجرا در سايت مي‌باشد را مسدود نمايد و يا متون انتشار يافته در سايت را ويرايش، ارسال را رد كرده و يا هر اطلاعات يا فايلي را در هر قسمت از وب سايت حذف نمايد.
 56. تمام ویدیو ها و مطالب ارسالی در داخل سایت ضبط و ذخیره خواهد شد.
 57. برای شرکت در کلاسها هم اساتید و هم دانشجویان خانم و اقا ملزم به رعایت کامل پوشش اسلامی و تمام قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران می باشند.
 58. موارد ممنوع:
  • بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير كاربران. انتشار‌، ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب نامتناسب، بی‌حرمتي، تجاوز و تعدي، گفتار زشت و وقيح، تصاوير شرم آور و عناوين، نام و موارد نامشروع.
  • بارگذاري فايل‌ها يا مواردي كه به دور از عقل سليم بوده و يا با قوانين سايت مغايرت داشته باشد.
  • بارگذاري فايل‌هايي كه شامل ويروس بوده،‌ فايل هاي ناقص و خراب و يا هر فايل يا برنامه‌اي كه موجب بروز اختلال در عملكرد يك كامپيوتر ديگر گردد.
  • تبليغات يا پيشنهاد فروش و خريد هر چيز يا خدمات خاصي به منظور تجارت در سايت.
  • رهبري، هدايت و تشكيل گروه‌هاي هرمي در نظردهي‌ها، مسابقات و موارد مشابه
  • توزيع فايل‌هايي كه قبلاً توسط يك كاربر ديگر در سايت قرار داده شده است به نام خود
  • محدودكردن و يا محروم ساختن هر كاربري از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومي و سرويس‌هاي ارتباط جمعي سايت.
  • سایت لیو به هیچ عنوان مسولیتی در رابطه با تبلیغات صورت گرفته در بخشهای مختلف و کنترل کیفیت انها ندارد. همچنین ما مسول کیفیت کلاسها نمی باشیم اگرچه از نظر فنی بستر مناسب را با نهایت تلاش فراهم میکنیم.
  • برداشتن و جمع آوري اطلاعات شخصي افراد بدون جلب رضايت انها
  • اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سايت ما ممكن است شامل خطاهاي گرافيكي و يا برنامه نويسي باشد. قابل ذكر است بصورت دوره‌اي تغييراتي به اين اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنين سایت لیو و يا توليد كنندگان آن محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ويرايش نمايند.
 59. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 60. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد 96.علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می‌تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می‌باشد.
 61. استفاده از از مباحث و آموزشهایی که در این سایت قرار گرفته اند در در سایت های اینترنتی و یا سایر محیط های آموزشی ممنوع بوده و با متخلفین،برخورد قانونی خواهد شد.